Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk in art nouveau stijl. Torhout, circa 1900. (H:29 x D:15 cm)

Hamerprijs: € 300

Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX) 'Vaas' Vlaams Aardewerk in art nouveau stijl.

Torhout, circa 1900.

Getekend LMV.

Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)

29 cm

15 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

125

20102

Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)
Léo MAES-VEREENOOGHE (XIX-XX)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Royal Dux, een paar vazen en een dame met twee manden. Polychroom porselein. (L:17 x W:36 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 120 - 180

Capodimonte, een uitzonderlijk grote paardenkoets, polychroom porselein. (L:90 x W:40 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000