Een antieke Engelse reis/schrijftafel. 19de eeuw (D:38 x W:58 x H:23 cm)
Hamerprijs: € 450
Titel | Een antieke Engelse reis/schrijftafel. 19de eeuw (D:38 x W:58 x H:23 cm) |
Afmetingen | 38 x 58 x 23 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 563 |
Lot nummer | 239 |
Lot ID | 20098 |
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340