Titel | Een grote bronzen Mazarin luchter, decor van dames. 20ste eeuw. (H:66 x D:66 cm) |
Hoogte | 66 cm |
Diameter | 66 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 346 |
Lot ID | 20095 |
Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw. (H:61 x D:46 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Drie tafellampen 'Lampe Bouillotte'. Verzilverd en gepolijst metaal. (H:82 x D:38 cm)
Schattingsprijs: € 80 - 120
Alfredo BARBINI (1912-2007) 'Aquarium wandlichten', glas, Murano. Italië. (L:10 x W:16 x H:22 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een decoratieve halllamp, verguld metaal en glas-in-lood. (H:96 x D:48 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340