Een paar kandelaars met putti, verguld brons. Circa 1900 (W:22 x H:50 cm)
Hamerprijs: € 360
Titel | Een paar kandelaars met putti, verguld brons. Circa 1900 (W:22 x H:50 cm) |
Breedte/diepte | 22 cm |
Hoogte | 50 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 253 |
Lot ID | 20085 |
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600