Verras me
Terug naar account
Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)

Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 200

Omschrijving van het lot


Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. 

Product details
Titel

Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)

Afmetingen

25 x 33 x 28 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 250

Lot nummer

235

Lot ID

20082

Conditie rapport


- Missing the tops of the decanters - Missing two glasses

Referenties


Detailfoto's


Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)
Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)
Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)
Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)
Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)
Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)
Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)
Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)
Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)
Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)
Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)
Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)
Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)
Een Cave à Liqueur, koper en hardsteen inleg. Napoleon 3. (D:25 x W:33 x H:28 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VARIA
Een antieke 'Komfoor', Vlaanderen, 19de eeuw. (L:22 x W:34 x H:13 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 150

VARIA
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

VARIA
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

VARIA
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

VARIA
Een decoratieve en antieke Grammofoon. (L:68 x W:56 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VARIA
Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

VARIA
Drie antieke poppen, in een geweven doosje. (L:11,5 x W:17 x H:7 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Twee paar kandelaars, brons en cloisonné. Empire stijl en Lodewijk XV. (H:49 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500