Jules MOIGNIEZ (1835-1894) |
Titel | Jules MOIGNIEZ (1835-1894) 'Een paar kandelaars met vossen en vogels'. Gepatineerd brons. (H:72 x D:24 cm) |
Hoogte | 72 cm |
Diameter | 24 cm |
Schattingsprijs | € 1.200 - € 1.800 |
Lot nummer | 256 |
Lot ID | 20080 |
- The gold-plated chains are later replacements.
Schattingsprijs: € 500 - 700
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor 19de/20ste eeuw
Schattingsprijs: € 240 - 340