Baccarat, een kristallen vaas gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (D:14 x W:22 x H:38,5 cm)
Hamerprijs: € 1.200
Titel | Baccarat, een kristallen vaas gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (D:14 x W:22 x H:38,5 cm) |
Afmetingen | 14 x 22 x 38,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.500 |
Lot nummer | 336 |
Lot ID | 20077 |
Drie stuks Mammoet - Mammuthus primigenius - fossielen, twee beenderen en een tand. (L:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een fijn geschilderd sierbord, email op koper met handgeschilderd decor. (D:13,3 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke 'Toiletset' in originele doos, Frankrijk, circa 1900. (L:21 x W:29 x H:7,5 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200