Verras me
Terug naar account
Twee grote relikwiehouders met relikwieën: Ex Lintein S. Gerardi Majella en H. M. Coleta. (H:5,2 x D:8,5 cm)

Twee grote relikwiehouders met relikwieën: Ex Lintein S. Gerardi Majella en H. M. Coleta. (H:5,2 x D:8,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 260

Omschrijving van het lot


Twee grote relikwiehouders met relikwieën: Ex Lintein S. Gerardi Majella en H. M. Coleta.

Relikehouders gemaakt uit messing, en eentje met een zilveren bovenrand.

Deze theca ontbreken de originele documenten. 

 Belangrijke info: U koopt het theca, de relikwieën zijn een gift.

Product details
Titel

Twee grote relikwiehouders met relikwieën: Ex Lintein S. Gerardi Majella en H. M. Coleta. (H:5,2 x D:8,5 cm)

Hoogte

5,2 cm

Diameter

8,5 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 325

Lot nummer

537

Lot ID

20074

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Twee grote relikwiehouders met relikwieën: Ex Lintein S. Gerardi Majella en H. M. Coleta. (H:5,2 x D:8,5 cm)
Twee grote relikwiehouders met relikwieën: Ex Lintein S. Gerardi Majella en H. M. Coleta. (H:5,2 x D:8,5 cm)
Twee grote relikwiehouders met relikwieën: Ex Lintein S. Gerardi Majella en H. M. Coleta. (H:5,2 x D:8,5 cm)
Twee grote relikwiehouders met relikwieën: Ex Lintein S. Gerardi Majella en H. M. Coleta. (H:5,2 x D:8,5 cm)
Twee grote relikwiehouders met relikwieën: Ex Lintein S. Gerardi Majella en H. M. Coleta. (H:5,2 x D:8,5 cm)
Twee grote relikwiehouders met relikwieën: Ex Lintein S. Gerardi Majella en H. M. Coleta. (H:5,2 x D:8,5 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een kleine stralenmonstrans met relikwie voor het 'Heilig Kruis'. (L:10 x W:17,5 x H:30,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

RELIGIEUS
Een collectie houtgesculpteerde Corpus Christi en Heiligen. 19de en 20ste eeuw. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Philippus MYS (1759-1847) Een paar misampullen, Vino & Aqua. Zilver. Brugge. 19de eeuw. (L:11 x W:6,5 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

RELIGIEUS
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw. (H:27 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
9 verzegelde theca met relikwieën: Saint Anthony, B.M.V., Saint Clara, Saint Francisca, en andere.

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

RELIGIEUS
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875. (W:15,6 x H:21,3 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

RELIGIEUS
6 identieke 'Kerkbanken' gesculpteerde eik. Neogotiek. (L:46 x W:164 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500