Een grote verzegelde theca met 49 relikwieën: Ex Sepulchro B.M.V. Ex Sepulchro S. Josephi S. Matthia Apostel S. Joannis Apos (H
Hamerprijs: € 1.300
Titel | Een grote verzegelde theca met 49 relikwieën: Ex Sepulchro B.M.V. Ex Sepulchro S. Josephi S. Matthia Apostel S. Joannis Apos (H |
Hoogte | 2,3 cm |
Diameter | 7,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.625 |
Lot nummer | 536 |
Lot ID | 20073 |
Schattingsprijs: € 500 - 700
Schattingsprijs: € 700 - 900
Een kruisbeeld met Corpus Christi, brons, Neogotiek. (W:26,5 x H:54 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een kleine kribbe, gesculpteerd hout, Neogotiek. (L:29 x W:62 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Jozef met kind, gesculpteerd en polychroom eik. 18de eeuw. (L:26 x W:34 x H:65 cm)
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800