Een verzegelde theca met 7 relikwieën waarvan 6 van Apostelen; Pauli Ap., Petri Ap. (W:3,6 x H:4,5 cm)
Hamerprijs: € 450
Titel | Een verzegelde theca met 7 relikwieën waarvan 6 van Apostelen; Pauli Ap., Petri Ap. (W:3,6 x H:4,5 cm) |
Breedte/diepte | 3,6 cm |
Hoogte | 4,5 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 563 |
Lot nummer | 529 |
Lot ID | 20066 |
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.
Schattingsprijs: (Nader te bepalen)