Verras me
Terug naar account
Een antieke houtsculptuur van Heilige Augustinus, 17de/18de eeuw. (D:6 x W:7 x H:27 cm)
Lot 484

Een antieke houtsculptuur van Heilige Augustinus, 17de/18de eeuw. (D:6 x W:7 x H:27 cm)

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Omschrijving van het lot


Een antieke houtsculptuur van Heilige Augustinus, 17de/18de eeuw.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een antieke houtsculptuur van Heilige Augustinus, 17de/18de eeuw. (D:6 x W:7 x H:27 cm)

Afmetingen

6 x 7 x 27 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

484

Lot ID

20055

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een antieke houtsculptuur van Heilige Augustinus, 17de/18de eeuw. (D:6 x W:7 x H:27 cm)
Een antieke houtsculptuur van Heilige Augustinus, 17de/18de eeuw. (D:6 x W:7 x H:27 cm)
Een antieke houtsculptuur van Heilige Augustinus, 17de/18de eeuw. (D:6 x W:7 x H:27 cm)
Een antieke houtsculptuur van Heilige Augustinus, 17de/18de eeuw. (D:6 x W:7 x H:27 cm)
Een antieke houtsculptuur van Heilige Augustinus, 17de/18de eeuw. (D:6 x W:7 x H:27 cm)
Een antieke houtsculptuur van Heilige Augustinus, 17de/18de eeuw. (D:6 x W:7 x H:27 cm)
Een antieke houtsculptuur van Heilige Augustinus, 17de/18de eeuw. (D:6 x W:7 x H:27 cm)
Een antieke houtsculptuur van Heilige Augustinus, 17de/18de eeuw. (D:6 x W:7 x H:27 cm)
Een antieke houtsculptuur van Heilige Augustinus, 17de/18de eeuw. (D:6 x W:7 x H:27 cm)
Een antieke houtsculptuur van Heilige Augustinus, 17de/18de eeuw. (D:6 x W:7 x H:27 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


BEELDEN
Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001.

Schattingsprijs: € 400 - 600

BEELDEN
A. Bourdon-De Bruyne, Gent, een neogotische kelk met originele foudraal. Zilver, 900/1000. 653g. 1875.

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

BEELDEN
Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Monumentaal Sculptuur'

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

BEELDEN
Gustave JACOBS (1891-1986) 'Ensor'

Schattingsprijs: € 500 - 800

BEELDEN
Een altaarkruis met bijhorende kandelaars, Messing, Neogotiek, Waarschijnljik Bourdon, Gent. 19de eeuw.

Schattingsprijs: (Nader te bepalen)

BEELDEN
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Beeld van een jongeman, gietijzer of fonte.

Schattingsprijs: € 200 - 300

BEELDEN
Een miskelk, verzilverd metaal en verguld zilver, Neogotiek. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600