Titel | Vier Chinese stapelbare bewaarpotjes, polychroom porselein, 19de/20ste eeuw. (H:15 x D:12 cm) |
Hoogte | 15 cm |
Diameter | 12 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 179 |
Lot ID | 20051 |
Een Chinese celadon vaas, decor van bloemen. 19de eeuw. (H:56 x D:22 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een Chinese schaal met drakendecor, blauw-wit. Kangxi periode. (H:9,5 x D:21 cm)
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Een Chinese Celadon vaas en gemberpot met blauw-wit decor, dubbel Xi en Floraal. 19de/20ste eeuw. (H:59 x D:25 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese 'Baluster' vaas, blauw-wit decor met 'Wijzen'. (H:43 x D:29 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250