Een salontafel met travertin poten, glazen bovenblad. Circa 1980. (D:105 x W:105 x H:36 cm)
Hamerprijs: € 160
Titel | Een salontafel met travertin poten, glazen bovenblad. Circa 1980. (D:105 x W:105 x H:36 cm) |
Afmetingen | 105 x 105 x 36 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 30 |
Lot ID | 20035 |
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900.
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl.
Schattingsprijs: € 240 - 340