BIOT, een tafellamp, geglazuurde keramiek. 20ste eeuw. (H:52 x D:32 cm)
Lot 343

Schattingsprijs: € 200 - € 300

BIOT een tafellamp, geglazuurde keramiek.

20ste eeuw.

52 cm

32 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

343

20023

A mid-century tafellamp met cacaoboon, in de stijl van Maison Charles. (L:11 x W:11 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KERAMAR (XX) twee tafellampen. (H:42 x D:21 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw. (H:61 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Glashutte Limburg, 3 grote en matte wit glazen bollen, Bauhaus, circa 1960.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een decoratieve halllamp, verguld metaal en glas-in-lood. (H:96 x D:48 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

A mid-century tafellamp, verguld messing. Scandinavië, circa 1960.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een mid-century 'Sputnik' plafondlamp, messing. Circa 1970. (H:25 x D:66 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een lantaarn, messing en glas in Lodewijk XVI stijl. (H:68 x D:37 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800