Titel | BIOT, een tafellamp, geglazuurde keramiek. 20ste eeuw. (H:52 x D:32 cm) |
Hoogte | 52 cm |
Diameter | 32 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 343 |
Lot ID | 20023 |
A mid-century tafellamp met cacaoboon, in de stijl van Maison Charles. (L:11 x W:11 x H:55 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een grote en decoratieve tafellamp met een musketier, verguld brons. 20ste eeuw. (H:61 x D:46 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Glashutte Limburg, 3 grote en matte wit glazen bollen, Bauhaus, circa 1960.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een decoratieve halllamp, verguld metaal en glas-in-lood. (H:96 x D:48 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340