15 bistrostoelen, plooibaar, metaal en hout. (D:46 x W:40 x H:86 cm)
Hamerprijs: € 200
Titel | 15 bistrostoelen, plooibaar, metaal en hout. (D:46 x W:40 x H:86 cm) |
Afmetingen | 46 x 40 x 86 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 312 |
Lot ID | 20020 |
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw. (L:45 x W:87 x H:74 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300