Mauro MANETTI (XX) 'Pinguin' een ijsemmer. (D:16 x W:15,5 x H:25,5 cm)

Hamerprijs: € 500

Mauro MANETTI (XX) 'Pinguin' een ijsemmer.

Getekend M/M.

Mauro MANETTI (XX)

16 x 15,5 x 25,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

3

19997

Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)
Mauro MANETTI (XX)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Leica, model M2, een analoge fotocamera. (L:8 x W:14 x H:7,6 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Deknudt, twee spiegels. Verguld hout. (W:79 x H:125 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote collectie gebruiksvoorwerpen, koper. (H:37 x D:46 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 1.000