Een schilderij, Dame in een interieur, olie op doek. 19de eeuw. (D:45 x W:37 cm)

Hamerprijs: € 120

Een schilderij, Dame in een interieur, olie op doek. 19de eeuw.

Onleesbaar getekend.

Lengte

45 cm

37 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

455

19996

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Zwarte vaas met bloemen'. (W:72,5 x H:67,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joseph NEUTENS (1874-1965) 'Stilleven met een appel'. (W:80 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Paul HAGEMANS (1884-1959) 'Visser op de vijver'. (W:84 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Aloïs BOUDRY (1851-1938) 'Het Gesprek'. (W:47 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Pierre Willy DE MUYLDER (1921-2013) 'Iris'. (W:97 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Roland DEVOLDER (1938) 'Tekening en gekleurde ets'. (W:68 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Albert CAULLET (1875-1950) 'Op stap met vee' 1912. (W:89 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300