Titel | Een staander, mahonie gemonteerd met brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (D:31 x W:31 x H:103 cm) |
Afmetingen | 31 x 31 x 103 cm |
Schattingsprijs | € 500 - € 800 |
Lot nummer | 309 |
Lot ID | 19988 |
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw.
Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl.
Schattingsprijs: € 200 - 300