Auguste MOREAU (1834-1917) 'Le Ruisseau' gepatineerd kunstbrons. (D:16 x W:27 x H:81 cm)

Hamerprijs: € 400

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Le Ruisseau'

Gepatineerd kunstbrons.

Sculptuur van een kind met een bloemenvaas. Gemonteerd op een marmer sokkel. Gemerkt Fabrication Francaise, Paris.

Auguste MOREAU (1834-1917)

16 x 27 x 81 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

384

19983

Auguste MOREAU (1834-1917)
Auguste MOREAU (1834-1917)
Auguste MOREAU (1834-1917)
Auguste MOREAU (1834-1917)
Auguste MOREAU (1834-1917)
Auguste MOREAU (1834-1917)
Auguste MOREAU (1834-1917)
Auguste MOREAU (1834-1917)
Auguste MOREAU (1834-1917)
Auguste MOREAU (1834-1917)
Auguste MOREAU (1834-1917)
Auguste MOREAU (1834-1917)
Auguste MOREAU (1834-1917)

Vijf beelden, kunstbrons, Circa 1900. (H:67 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Paul DUBOY (1830-c.1887) 'Mephisto & Elegante Dame'. (L:14 x W:14 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Eugène CANNEEL (1882-1966) 'Allegorie De L'Abondance'. (L:20 x W:61 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'. (L:18 x W:28 x H:42,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Pierre BALESTRA (XIX-XX) 'Bacchanale scène'. (L:28 x W:26 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300