Mathurin MOREAU (1822-1912) 'De Oogst' gepatineerd brons. 19de eeuw. (D:22 x W:20 x H:66 cm)
Hamerprijs: € 800
Mathurin MOREAU (1822-1912) |
Titel | Mathurin MOREAU (1822-1912) 'De Oogst' gepatineerd brons. 19de eeuw. (D:22 x W:20 x H:66 cm) |
Afmetingen | 22 x 20 x 66 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.000 |
Lot nummer | 381 |
Lot ID | 19979 |
Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'. (L:18 x W:28 x H:42,5 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800