Mathurin MOREAU (1822-1912) 'De Oogst' gepatineerd brons. 19de eeuw. (D:22 x W:20 x H:66 cm)

Hamerprijs: € 800

Mathurin MOREAU (1822-1912) 'De Oogst'

Gepatineerd brons.

Gemonteerd op een draaisokkel. Getekend. 19de eeuw.

Mathurin MOREAU (1822-1912)

22 x 20 x 66 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

381

19979

Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)
Mathurin MOREAU (1822-1912)

Jef LAMBEAUX (1852-1908) 'Buste van een Jongedame'. (L:18 x W:28 x H:42,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Lea DECAESTECKER (1933-2013) 'Sculpturen'. (L:30 x W:40 x H:34,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Hoofd van een man, gesculpteerde Carrara marmer. 19de eeuw. (L:19 x W:24 x H:30 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Étienne LE COMPTE (1931-2010) 'Sculptuur'. (H:27 x D:9,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'. (L:30 x W:48 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500