Titel | Een paar haardvuurbokken, gepatineerd en verguld brons, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (W:30 x H:27 cm) |
Breedte/diepte | 30 cm |
Hoogte | 27 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 249 |
Lot ID | 19978 |
Schattingsprijs: € 600 - 800
Drie 'Cave A Liqueurs', likeurkasten. 19de en 20ste eeuw. (L:14 x W:35 x H:28 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een paar staande lampen, gesculpteerd en gepatineerd hout. Circa 1900. (H:144 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600