Een paar haardvuurbokken, gepatineerd en verguld brons, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (W:30 x H:27 cm)
Lot 249

Schattingsprijs: € 300 - € 500

Een paar haardvuurbokken, gepatineerd en verguld brons, Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw.

30 cm

27 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

249

19978

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een decoratief steigerend paard, leder. (L:27 x W:67 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote en decoratieve, handgeschilderde tapisserie. (W:220 x H:260 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van een kasteel, fauna en flora. 17de eeuw. (W:276 x H:277 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500