Titel | Een schilderij 'Moeder met kind' olie op doek. 19de eeuw. (W:54 x H:65 cm) |
Breedte/diepte | 54 cm |
Hoogte | 65 cm |
Schattingsprijs | € 400 - € 600 |
Lot nummer | 435 |
Lot ID | 19973 |
Portret van Sophie Genovieve, Olie op doek. Oostende, 1856. (W:65 x H:81 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een decoratief schilderij 'Bootje op een meer', getekend links onderaan. (W:66 x H:47,5 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
August 'SEDLACEK' STEPHAN (1868-1936) 'Preparing for the hunt'. (W:142 x H:98 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600