Pierre LEROUX (XIX) 'Les Ramasseuses De Coquillages' olie op doek. 1888 (W:49 x H:65 cm)
Lot 434

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Pierre LEROUX (XIX) 'Les Ramasseuses De Coquillages'

De mosselrapers, een schilderij, olie op doek.

Getekend rechts onderaan, gedateerd 1888.

Pierre LEROUX (XIX)

49 cm

65 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

434

19972

- The painting is dirty and should be cleaned in the future.

Otherwise in good condition.

Pierre LEROUX (XIX)
Pierre LEROUX (XIX)
Pierre LEROUX (XIX)
Pierre LEROUX (XIX)
Pierre LEROUX (XIX)
Pierre LEROUX (XIX)
Pierre LEROUX (XIX)
Pierre LEROUX (XIX)
Pierre LEROUX (XIX)

Theodore J. VERSCHAEREN (1874-1937) 'Portret van een jongedame'. (W:50 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Michel BUYLEN (1953) 'Hélas Avril - I, II & III" 2001. (W:35 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 5.000 - 7.000

Wifredo LAM (1902-1982) 'Twee Lithografieën' 118/150 (2x). (W:63 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antiek schilderij 'Christus aan het kruis' olie op doek. (W:55 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Aloïs DE LAET (1866-1949) 'Naar de kerk'. (W:67 x H:52,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Joseph NEUTENS (1874-1965) 'Stilleven met een appel'. (W:80 x H:61 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Pierre BASTIN (1939) 'Galoperend Paard'. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Gustav KLIMT (1862-1918) '25 drawings selected and interpreted by Alice Strobl', volledig. (L:61 x W:44 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800