Verras me
Terug naar account
Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade, 18de eeuw. (D:64 x W:281 x H:105 cm)

Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade, 18de eeuw. (D:64 x W:281 x H:105 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 500

Omschrijving van het lot


Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade. 

 

 

Product details
Titel

Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade, 18de eeuw. (D:64 x W:281 x H:105 cm)

Afmetingen

64 x 281 x 105 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

308

Lot ID

19965

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade, 18de eeuw. (D:64 x W:281 x H:105 cm)
Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade, 18de eeuw. (D:64 x W:281 x H:105 cm)
Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade, 18de eeuw. (D:64 x W:281 x H:105 cm)
Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade, 18de eeuw. (D:64 x W:281 x H:105 cm)
Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade, 18de eeuw. (D:64 x W:281 x H:105 cm)
Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade, 18de eeuw. (D:64 x W:281 x H:105 cm)
Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade, 18de eeuw. (D:64 x W:281 x H:105 cm)
Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade, 18de eeuw. (D:64 x W:281 x H:105 cm)
Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade, 18de eeuw. (D:64 x W:281 x H:105 cm)
Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade, 18de eeuw. (D:64 x W:281 x H:105 cm)
Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade, 18de eeuw. (D:64 x W:281 x H:105 cm)
Een antieke dressoir met 4 deuren en 1 grote lade, 18de eeuw. (D:64 x W:281 x H:105 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. 

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Henry VAN DE VELDE (1863-1957) 'Train Coupé bank, 2de Klasse'

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

MEUBELEN
Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MEUBELEN
Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.

Schattingsprijs: € 150 - 250