Een Engelse consoletafel met 3 lades, 20ste eeuw. (D:35 x W:120 x H:77 cm)
Lot 306

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Een Engelse consoletafel met 3 lades, 20ste eeuw.

35 x 120 x 77 cm

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

306

19958

Vier antieke 'Rokersstoelen', gesculpteerd eik. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een salontafel, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een grote antieke spiegel, decor met putti in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote 'Comptoir' of toonbank gepatineerd en ingeolied hout. 20ste eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 200 - 300