Titel | Een Engelse consoletafel met 3 lades, 20ste eeuw. (D:35 x W:120 x H:77 cm) |
Afmetingen | 35 x 120 x 77 cm |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot nummer | 306 |
Lot ID | 19958 |
Een 'Boulle inleg' speeltafel gemonteerd met verguld brons, Napoleon 3, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Vier identieke bijzettafels, messing en glas. Dewulf Selection / Belgo Chrome.
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een grote antieke spiegel, decor met putti in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600