Verras me
Terug naar account
Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)
Lot 304

Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Omschrijving van het lot


Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)

Afmetingen

52 x 203 x 123 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

304

Lot ID

19956

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)
Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)
Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)
Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)
Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)
Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)
Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)
Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)
Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)
Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)
Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)
Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)
Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)
Een antieke dressoir, 4 lades en 2 deuren, 18de eeuw. (D:52 x W:203 x H:123 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een antieke geldkoffer, hout gemonteerd met smeedijzer, circa 1500. (L:77 x W:44 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

MEUBELEN
Een grote houten tuinbank en twee armstoelen, teak. (L:60 x W:200 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

MEUBELEN
Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

MEUBELEN
8 stoelen in Neogotische stijl, gesculpteerd hout. Circa 1900. (L:54 x W:48 x H:123 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

MEUBELEN
Een bijzettafel, marqueterie inleg met een 'Strijdwagen'. 19de eeuw. (L:60 x W:90 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300