Verras me
Terug naar account
Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester. (D:202 x W:74 x H:176 cm)

Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester. (D:202 x W:74 x H:176 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 2.500

Omschrijving van het lot


Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester.

Product details
Titel

Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester. (D:202 x W:74 x H:176 cm)

Afmetingen

202 x 74 x 176 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 3.125

Lot nummer

248

Lot ID

19955

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester. (D:202 x W:74 x H:176 cm)
Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester. (D:202 x W:74 x H:176 cm)
Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester. (D:202 x W:74 x H:176 cm)
Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester. (D:202 x W:74 x H:176 cm)
Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester. (D:202 x W:74 x H:176 cm)
Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester. (D:202 x W:74 x H:176 cm)
Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester. (D:202 x W:74 x H:176 cm)
Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester. (D:202 x W:74 x H:176 cm)
Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester. (D:202 x W:74 x H:176 cm)
Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester. (D:202 x W:74 x H:176 cm)
Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester. (D:202 x W:74 x H:176 cm)
Een uitzonderlijk groot hoofd van een paard, gepatineerd polyester. (D:202 x W:74 x H:176 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VARIA
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

VARIA
Een paar smeedijzer tafellampen in Neogotische stijl. Bijgevoegd een kandelaar. (H:63 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

VARIA
ABG Alt Beck en Gottschalk, model 1367, een vintage pop met kleren. (H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een antieke 'Toiletset' in originele doos, Frankrijk, circa 1900. (L:21 x W:29 x H:7,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VARIA
H.M.S. Victory, een groot en decoratief, handgemaakt schip. (L:56 x W:320 x H:285 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

VARIA
Een halfautomatische automata 'Pirette', getekend Henri Rostal. (H:36 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een grote 'Humidor', wortelhout gemonteerd met messing. (L:34 x W:74 x H:11,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw. (D:43,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300