Verras me
Terug naar account
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Lot 324

Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Omschrijving van het lot


Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. 

Decor met vogels en instrumenten en werkmaterialen. 

Frankrijk, 18de eeuw. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.

Afmetingen

68 x 175 x 232 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

324

Lot ID

19954

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.
Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw.

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een wapenkast/Coffre Fort, metaal gemonteerd met hout. Circa 1980. (L:34 x W:60 x H:139 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Colombo Mobili, een ronde bijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw. (H:68 x D:62 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

MEUBELEN
Een 'Table Violon', Boulle, koper en schildpadinlegwerk, Napoleon 3. (L:73 x W:120 x H:77 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

MEUBELEN
Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl. (L:35 x W:80 x H:140 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een grote antieke spiegel, decor met putti in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (W:130 x H:225 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600