Titel | Een rijk gesculpteerde en antieke Normandische bruidskast. Frankrijk, 18de eeuw. |
Afmetingen | 68 x 175 x 232 cm |
Schattingsprijs | € 800 - € 1.200 |
Lot nummer | 324 |
Lot ID | 19954 |
Schattingsprijs: € 240 - 340
Colombo Mobili, een ronde bijzettafel in Empire stijl. 20ste eeuw. (H:68 x D:62 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)
Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500
Schattingsprijs: € 500 - 1.000
Schattingsprijs: € 200 - 300