Verras me
Terug naar account
Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm)

Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 500

Omschrijving van het lot


Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. 

Product details
Titel

Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm)

Afmetingen

57 x 150 x 225 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 625

Lot nummer

303

Lot ID

19953

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm)
Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm)
Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm)
Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm)
Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm)
Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm)
Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm)
Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm)
Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm)
Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm)
Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Rolf Benz, een groot lederen salon. (L:88 x W:205 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een Venitiaanse spiegel, geëtst en gekleurd glas. Circa 1900. (W:83 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een antieke schrijfdoos, Boulle en marqueterie inlegwerk. Napoleon 3. (L:24 x W:31 x H:10,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500