Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm)
Hamerprijs: € 500
Titel | Een antieke deux corps kast, Louis Philippe, Eik. 19de eeuw. (D:57 x W:150 x H:225 cm) |
Afmetingen | 57 x 150 x 225 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 625 |
Lot nummer | 303 |
Lot ID | 19953 |
Een paar antieke Lodewijk XV stijl armstoelen. (L:73 x W:78 x H:108 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een staander, grijze marmer gemonteerd met brons. (L:30 x W:30 x H:104 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een antieke commode, deuren en lades. Gesculpteerd eik. 18de eeuw. (L:55 x W:108 x H:109 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300