Verras me
Terug naar account
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)

Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 300

Omschrijving van het lot


Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. 

Product details
Titel

Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)

Breedte/diepte

97 cm

Hoogte

203 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 375

Lot nummer

302

Lot ID

19952

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)
Een antieke hoekkast, houtsculpturen Lodewijk XV. 19de eeuw. (W:97 x H:203 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Vier antieke 'Rokersstoelen', gesculpteerd eik. Circa 1900. (L:55 x W:44 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Toshiyuki KITA (1942) 'Wink' voor Cassina. (L:110 x W:80 x H:93 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

MEUBELEN
Een antieke bijzettafel, gesculpteerde panelen. (L:46 x W:97 x H:76 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een antieke houtgesculpteerde spiegel, Frankrijk, 20ste eeuw. (W:74 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een 6-delig Lodewijk XVI stijl salon, circa 1900. (L:71 x W:162 x H:119 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een wapenkast/Coffre Fort, metaal gemonteerd met hout. Circa 1980. (L:34 x W:60 x H:139 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340