Verras me
Terug naar account
Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)
Lot 150

Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 240 - € 340

Omschrijving van het lot


Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw.

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)

Hoogte

45 cm

Diameter

20 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Schattingsprijs

€ 240 - € 340

Lot nummer

150

Lot ID

19935

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)
Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)
Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)
Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)
Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)
Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)
Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)
Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)
Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)
Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)
Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)
Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)
Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)
Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


AZIATISCH
Een Japanse Imari scheerkom, 18de/19de eeuw. (H:6,5 x D:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

AZIATISCH
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

AZIATISCH
Een grote Chinese vaas met decor van Kippen en Flora. (H:59 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

AZIATISCH
Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

AZIATISCH
Een Chinese schaal met monochroom glazuur 'Dingyao', Southern Song stijl. (L:28,2 x W:27,3 x H:10 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

AZIATISCH
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

AZIATISCH
Een grote Chinese Famille Rose schaal, 'De Oogst'. 19de eeuw. (H:11,5 x D:38 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

AZIATISCH
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas met scènes van rijstproductie. (H:46 x D:18 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200