Titel | Twee Chinese Canton vazen. 19de/20ste eeuw. (H:45 x D:20 cm) |
Hoogte | 45 cm |
Diameter | 20 cm |
Schattingsprijs | € 240 - € 340 |
Lot nummer | 150 |
Lot ID | 19935 |
Een Chinese Famille Verte 'Roulleau' vaas. Kangxi mark. (H:46 x D:20 cm)
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een zeldzame Chinese vaas met decor van vlinders en bloesems, Yonghzeng gemerkt, 19de eeuw. (H:31 x D:17 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500