Een antieke ronde spiegel, Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw. (W:64 x H:76 cm)

Hamerprijs: € 360

Een antieke ronde spiegel, Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw.

64 cm

76 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 450

Lot nummer

317

19927

Een antieke kist/koffer gemonteerd met smeedwerk, de Nederlanden, 17de eeuw. (L:57 x W:97 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 600 - 800

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Schattingsprijs: € 300 - 500

Ehalt, een 9-delige eetkamer, 20ste eeuw. (L:58 x W:265 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Rolf Benz, een groot lederen salon. (L:88 x W:205 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Deknudt, een spiegel. Verguld hout in Empire stijl. (W:74 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200