Verras me
Terug naar account
Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)

Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 150

Omschrijving van het lot


Een schouwklok, brons, circa 1900.

 

Product details
Titel

Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)

Breedte/diepte

25 cm

Hoogte

45 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 188

Lot nummer

265

Lot ID

19926

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)
Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)
Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)
Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)
Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)
Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)
Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)
Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)
Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)
Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)
Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)
Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)
Een schouwklok, brons, circa 1900. (W:25 x H:45 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


KLOKKEN / HORLOGES
Een schouwklok, gepolijst brons afgewerkt met Mythologische figuren. Circa 1880. (L:15 x W:26 x H:45 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

KLOKKEN / HORLOGES
Een schouwklok, brons, decor met engelen. Circa 1900. (L:21 x W:27 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KLOKKEN / HORLOGES
Een antieke Zwitserse of Zwarte-Woud klok, circa 1880. (W:38 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KLOKKEN / HORLOGES
Een driedelige schouwgarnituur, klok met kandelaars, verguld brons. 19de eeuw. (L:21 x W:55 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

KLOKKEN / HORLOGES
Een muurgemonteerde kartelklok, brons in Lodewijk XVI stijl. 19de eeuw. (L:12 x W:37 x H:71 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

KLOKKEN / HORLOGES
Een Officierspendule, messing en glas in de originele reistas. (L:6,5 x W:8 x H:15 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KLOKKEN / HORLOGES
Een driedelige schouwgarnituur klok met zijstukken. Brons met porselein. 20ste eeuw. (L:12 x W:20 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

KLOKKEN / HORLOGES
Een schouwklok, verguld brons, Empire. Circa 1800. (L:11,5 x W:26 x H:39,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600