Een paar boekensteunen, brons en marmer, getekend De Laune. Circa 1900. (D:13,5 x W:8,5 x H:18 cm)
Hamerprijs: € 200
Titel | Een paar boekensteunen, brons en marmer, getekend De Laune. Circa 1900. (D:13,5 x W:8,5 x H:18 cm) |
Afmetingen | 13,5 x 8,5 x 18 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 250 |
Lot nummer | 231 |
Lot ID | 19925 |
Schattingsprijs: € 500 - 700
Tempreantia, naar het model door Francois Briot (1550-1612), 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900.
Schattingsprijs: € 400 - 600