Verras me
Terug naar account
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Lot 230

Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Omschrijving van het lot


Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw.

12 stuks. 

Plaats een schriftelijke bieding


Reserveer een telefoonlijn


Product details
Titel

Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)

Hoogte

98 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

230

Lot ID

19920

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)
Een grote collectie antieke panelen, onderdelen en houtsculpturen, 16de tot 18de eeuw. (H:98 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


VARIA
Een antieke aansteker, verguld brons in de vorm van een Blackamoor, 19de/20ste eeuw. (L:16 x W:13 x H:25 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

VARIA
Een 'Pauw' haardscherm, messing. (L:15 x W:88 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

VARIA
Twee paar kandelaars, brons en cloisonné. Empire stijl en Lodewijk XV. (H:49 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Een indrukwekkend paar kandelaars, 15 kaarsen, verguld en verzilverd metaal. (L:44 x W:60 x H:138 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

VARIA
Een naaidoos afgewerkt met klein schilderij, binnenin met accessoires. (L:22 x W:30 x H:12 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Een grote terracotta tuinvaas, Italië. (H:64 x D:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

VARIA
Twee decoratieve panelen met 'Herberg scènes', olie op paneel. (W:123 x H:81 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

VARIA
Louis BUISSERET (1888-1956) 'Binche, Mardi Gras, Carnaval' 1910. (W:60 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300