Verras me
Terug naar account
Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)

Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 170

Omschrijving van het lot


Een antieke koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. 

Product details
Titel

Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)

Afmetingen

35 x 82 x 55 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 213

Lot nummer

300

Lot ID

19916

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)
Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)
Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)
Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)
Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)
Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)
Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)
Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)
Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)
Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)
Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)
Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)
Een koffer, gesculpteerde panelen in een neogotisch geïnspireerde stijl, 20ste eeuw. (D:35 x W:82 x H:55 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een Lodewijk XV stijl zetel, overtrokken met bloemen borduurwerken. (L:80 x W:175 x H:96 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een secretaire, Marqueterie inlegwerk gemonteerd met brons. Circa 1900. (L:34 x W:56 x H:128 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een paar nachttafels, Lodewijk XV stijl met een marmer blad. (L:44 x W:44 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Twee metalen en vergulde stoelen, circa 1970. (L:40 x W:40 x H:108 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een paar houtgesculpteerde armstoelen met borduurwerken, Lodewijk XVI stijl. (L:62 x W:64 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Twee kleine bijzetkastjes, marqueterie inlegwerk en een marmer blad. 20ste eeuw. (L:39 x W:70 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
Een antieke commode, marqueterie inleg met een secretaire lade. Duitsland, 18de/19de eeuw. (L:64 x W:128 x H:100 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Drie grote spiegels, vergulde stucco in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (W:118 x H:226 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600