Een antieke houtsculptuur 'Moeder met kind' eik, 17de eeuw (D:17 x W:23 x H:55 cm)

Hamerprijs: € 700

Een antieke houtsculptuur 'Moeder met kind'  eik, 17de eeuw.

Binnenin gemerkt 'Hersteld 1-11-1970, Jos Agkx'

17 x 23 x 55 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

483

19915

- The figurine has a new base.
- The arm of the child and Madonna has been replaced.
- Restorations and missing pieces.

Een antieke houtsculptuur
Een antieke houtsculptuur
Een antieke houtsculptuur
Een antieke houtsculptuur
Een antieke houtsculptuur
Een antieke houtsculptuur
Een antieke houtsculptuur
Een antieke houtsculptuur
Een antieke houtsculptuur
Een antieke houtsculptuur
Een antieke houtsculptuur
Een antieke houtsculptuur
Een antieke houtsculptuur

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Paul DUBOY (1830-c.1887) 'Mephisto & Elegante Dame'. (L:14 x W:14 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

11 stuks devotionalia, 19de eeuw. Meerschuim sculpturen, Heilig harten e.a. (W:23 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pierre BALESTRA (XIX-XX) 'Bacchanale scène'. (L:28 x W:26 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Sylvain NORGA (1892-1968) 'Discuswerper'. (L:30 x W:48 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Schattingsprijs: € 120 - 180