Titel | Een antieke houtsculptuur van een engel met vleugels, 19de eeuw (W:51 x H:71 cm) |
Breedte/diepte | 51 cm |
Hoogte | 71 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 482 |
Lot ID | 19914 |
Schattingsprijs: € 700 - 900
Een verzegelde theca met relikwieën voor de 12 apostelen. (W:4,5 x H:6,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een paar vergulde engelen, waarschijnlijk witgebakken klei. Circa 1900. (L:16 x W:32 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300