Titel | Een beeld 'Groene Tara', verguld brons. 19de/20ste eeuw. (W:34 x H:49 cm) |
Breedte/diepte | 34 cm |
Hoogte | 49 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 158 |
Lot ID | 19909 |
Een Chinees sierbord, blauw-wit decor met decor van Fauna en Flora, Kangxi merk.
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een antieke olielamp, Chinees Famille Rose porselein, gemonteerd met brons. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 200 - 300