Een Chinees bord 'Mille Fleurs', Qianlong gemerkt. 19de/20ste eeuw. (D:14,5 cm)
Lot 155

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Een Chinees bord 'Mille Fleurs', Qianlong gemerkt. 19de/20ste eeuw.

14,5 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

155

19906

Een Chinees bord
Een Chinees bord
Een Chinees bord
Een Chinees bord
Een Chinees bord
Een Chinees bord
Een Chinees bord
Een Chinees bord

Een decoratief paar Chinese vazen met decor van een feniks. 20ste eeuw. (H:62 x D:26 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Chinese vazen met decor van een berglandschap. 20ste eeuw. (H:24 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar Oosterse vazen met decor van vogels en bomen, gepatineerd brons. (H:27 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500