Titel | Een Chinees bord 'Mille Fleurs', Qianlong gemerkt. 19de/20ste eeuw. (D:14,5 cm) |
Diameter | 14,5 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 155 |
Lot ID | 19906 |
Een decoratief paar Chinese vazen met decor van een feniks. 20ste eeuw. (H:62 x D:26 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar Chinese vazen met decor van een berglandschap. 20ste eeuw. (H:24 x D:14 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een paar Oosterse vazen met decor van vogels en bomen, gepatineerd brons. (H:27 x D:16 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 300 - 500