Titel | Elf sierborden, Japans Imari porselein, 19de/20ste eeuw. (D:22 cm) |
Diameter | 22 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 154 |
Lot ID | 19905 |
Schattingsprijs: € 800 - 1.200
Een Chinese borstelpot, blauw-wit, Swastika decor. Kangxi stijl gemerkt. (H:14,7 x D:12 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antieke olielamp, Chinees Famille Rose porselein, gemonteerd met brons. 19de eeuw. (L:20 x W:20 x H:66 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een Chinese cache-pot, Famille Verte met decor van fauna en flora. 19de eeuw. (H:35 x D:40 cm)
Schattingsprijs: € 100 - 200
Een paar Chinese Nanking vazen, decor met gevechtscènes. (H:44 x D:20 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300