Verras me
Terug naar account
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)

Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 800

Omschrijving van het lot


Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950.

Product details
Titel

Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)

Afmetingen

50 x 300 x 100 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

298

Lot ID

19901

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)
Decoene, een uitzonderijk dressoir met verguld bronzen plaquettes. Circa 1950. (D:50 x W:300 x H:100 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


MEUBELEN
Een antieke spiegel, waarschijnlijk Scandinavië, Zweden. 19de eeuw. (W:70 x H:178 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een hoekkast met consoletafel, marqueterie en gemonteerd met brons. 20ste eeuw. (L:34 x W:54 x H:150 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

MEUBELEN
Een grote houten tuinbank en twee armstoelen, teak. (L:60 x W:200 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

MEUBELEN
Een wit-gepatineerde 'Chaise Longue' afgewerkt met zwart leder in Lodewijk XVI stijl. (L:76 x W:200 x H:87 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

MEUBELEN
Een grote antieke spiegel, decor met putti in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (W:130 x H:225 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

MEUBELEN
Een uitzonderlijke ronde tafel in Neogotische stijl, afgewerkt met glas in lood. Circa 1900. (H:78 x D:180 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

MEUBELEN
Een vintage vitrinekast afgewerkt met gebogen glas en brons in Lodewijk XV stijl. (L:35 x W:80 x H:140 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

MEUBELEN
8 stoelen in Neogotische stijl, gesculpteerd hout. Circa 1900. (L:54 x W:48 x H:123 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800