Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal met rode glazuur' voor Amphora. (H:11 x D:37 cm)
Lot 051

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal met rode glazuur'

Geglazuurde keramiek voor Amphora.

Getekend op de rand.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

11 cm

37 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

51

19885

- The bowl has a small chip on the side.

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)
Rogier VANDEWEGHE (1923-2020)

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vlaams Aardewerk, een paraplustaander en vaas. (H:57 x D:27 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Drie Decoratieve Sculpturen'. (H:73 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Hummel, 15 figuren, polychroom porselein. (H:13,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300