Léon GOOSSENS (XX) 'Vaas met rode glazuur' geglazuurde keramiek (H:34 x D:20 cm)
Lot 048

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Léon GOOSSENS (XX) 'Vaas met rode glazuur'

Geglazuurde keramiek

Niet getekend.

Léon GOOSSENS (XX)

34 cm

20 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

48

19882

Léon GOOSSENS (XX)
Léon GOOSSENS (XX)
Léon GOOSSENS (XX)
Léon GOOSSENS (XX)
Léon GOOSSENS (XX)
Léon GOOSSENS (XX)
Léon GOOSSENS (XX)
Léon GOOSSENS (XX)
Léon GOOSSENS (XX)
Léon GOOSSENS (XX)

Hummel, 12 figuren, polychroom porselein. (H:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 1.000 - 2.000

Schattingsprijs: € 400 - 600

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Pia MANU (XX) 'Brutalistische Totem (2x)'. (L:25 x W:40 x H:179,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Schattingsprijs: € 150 - 250

Schattingsprijs: € 150 - 250