Titel | S. Agudo (XX) 'Zonnebloem' een asbak. (D:20 x W:20 x H:60 cm) |
Afmetingen | 20 x 20 x 60 cm |
Schattingsprijs | € 200 - € 300 |
Lot nummer | 72 |
Lot ID | 19876 |
Een paar tafelkandelaars, verguld brons in Lodewijk XV stijl. Circa 1900. (H:52 x D:37 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een grote faience vaas gemonteerd met verguld brons in Lodewijk XVI stijl. Circa 1900. (L:34 x W:40 x H:50 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Twee paar kandelaars, brons en cloisonné. Empire stijl en Lodewijk XV. (H:49 x D:26 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500
Een antiek 'Verdure' wandtapijt, decor van fauna en flora. 17de eeuw. (L:400 x W:260 cm)
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Drie stuks Mammoet - Mammuthus primigenius - fossielen, twee beenderen en een tand. (L:54 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250