Titel | Sitzendorf, 4 figuren, polychroom porselein. 19de en 20ste eeuw. (H:10 x D:9 cm) |
Hoogte | 10 cm |
Diameter | 9 cm |
Schattingsprijs | € 300 - € 500 |
Lot nummer | 106 |
Lot ID | 19864 |
Schattingsprijs: € 120 - 180
Capodimonte 'La Legge e Uguale Per Tutti' Rechtszaal, polychroom porselein. (L:24 x W:30 x H:27 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Schattingsprijs: € 150 - 250
Delft, 'De Drie Klokken' een 5-delig kaststel, bijgevoegd 'De Klaauw' een Pauwenbord, 18de eeuw. (H:34 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250