Artemide 'Arcadia' een tafellamp. Glas en hout. 20ste eeuw. (H:43 x D:37 cm)
Hamerprijs: € 120
Titel | Artemide 'Arcadia' een tafellamp. Glas en hout. 20ste eeuw. (H:43 x D:37 cm) |
Hoogte | 43 cm |
Diameter | 37 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 150 |
Lot nummer | 60 |
Lot ID | 19862 |
Eduardo Tasca, Capodimonte, Tutanchamon, een tafellamp. (L:19 x W:25 x H:38 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Schattingsprijs: € 240 - 340
Een attractief luchtertje, verguld metaal en gekleurd glas. Circa 1940. (H:65 x D:44 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een grote Lantaarn, gepatineerd metaal en glas. Circa 1900. (H:144 x D:45 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300