Een schaal gemonteerd met verguld brons, geglazuurd steengoed. (D:26 x W:47 x H:20 cm)
Hamerprijs: € 340
Titel | Een schaal gemonteerd met verguld brons, geglazuurd steengoed. (D:26 x W:47 x H:20 cm) |
Afmetingen | 26 x 47 x 20 cm |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 425 |
Lot nummer | 104 |
Lot ID | 19861 |
Schattingsprijs: € 120 - 180
Een paar Vieux Paris vazen, Empire Stijl. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:38,5 cm)
Schattingsprijs: € 300 - 500