Verras me
Terug naar account
Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)

Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)

Dit stuk werd verkocht op 14.06.2023
Hamerprijs: € 1.000

Omschrijving van het lot


Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen.

19de eeuw. 

Product details
Titel

Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)

Afmetingen

28 x 31 x 58 cm

Veilingsdatum

14/06/2023 - 14/06/2023

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

264

Lot ID

19860

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)
Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)
Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)
Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)
Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)
Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)
Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)
Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)
Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)
Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)
Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)
Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)
Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)
Een schouwklok, Japanse Imari gemonteerd met brons, afgewerkt met leeuwenkoppen kinderen. 19de eeuw. (D:28 x W:31 x H:58 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


KLOKKEN / HORLOGES
Een kartelklok op een staander, Westminster binnenwerk, marqueterie en gemonteerd met brons.

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

KLOKKEN / HORLOGES
Een schouwklok met een 'Paardrijder', verguld brons. Frankrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 150 - 250

KLOKKEN / HORLOGES
Lépine, Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, Frankrijk. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200