Paard gewurgd door een slang, gepatineerd brons. (D:14 x W:20 x H:30 cm)

Hamerprijs: € 400

Paard gewurgd door een slang, gepatineerd brons.

Niet getekend.

Afmetingen zonder sokkel

14 x 20 x 30 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 500

Lot nummer

362

19857

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Roger RAVEEL (1921-2013) 'Een confrontatie' 2001. (L:7,5 x W:27 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Paul MENGIN (1853-1937) 'Dame met een mandoline'. (L:13 x W:14 x H:26,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Kikker'. (L:19 x W:20 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

De Triomf van Venus', verguld brons. Empire, Frankrijk, 19de eeuw. (H:24 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Gustave JACOBS (1891-1986) 'Ensor'. (L:15 x W:13 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Michel HEREMAN (1933-2000) 'Ijsbeer'. (L:20 x W:36 x H:21 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Benoît ROUGELET (1834-1894) 'La leçon d'équitation'. (L:39 x W:45 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 6.000 - 8.000